+90 850 202 40 51

info@trangels.com

Nevra Duygu Duru

 • Nevra Duygu Duru Robert Kolej ve Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olduktan sonra Cornell University’de MBA yaptı.

  Kariyerine 1998’de Procter & Gamble’da marka müdür yardımcısı olarak başladı. Procter & Gamble’da marka yönetimi, ürün lansmanları, reklamcılık, pazar araştırmaları gibi alanlarda deneyim kazandıktan sonra 2001’de dinamik ve hızlı büyüyen telekomünikasyon sektörüne adım attı.

  13 yıl Turkcell’de bireysel ve kurumsal pazarlama ekiplerinde çeşitli sorumluluklar aldı. Turkcell’deki son görevinde Turkcell Superonline’da pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı olarak bireysel müşterilere yönelik tüm pazarlama ve müşteri deneyimi faaliyetlerini yönetti.

  Nevra 2014’te, TTNET, Türk Telekom, Avea entegrasyonunun başladığı dönemde, Türk Telekom Grubu’na katıldı. Türk Telekom’da yaklaşık 3 yıl boyunca direktörlük sorumlulukları üstlendi. 2017 – 2018 yılları arasında Philips Aydınlatma Türkiye’nin pazarlama departmanını yönetti. 

  2018 - 2021 arasında ise çeşitli danışmanlık şirketleriyle işbirliği yaparak telekomünikasyon, bankacılık, enerji, perakende, üretim ve hizmet sektörlerindeki müşterilere danışmanlık hizmeti sundu.

  Nevra Şubat 2021'den beri Mars Sportif'te Chief Commercial Officer olarak çalışıyor. Bir yandan da 2018'den bu yana İTÜ Çekirdek mentorları arasında yer alarak girişimleri destekliyor.