Skip to content Skip to footer

Müge Taşer İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendişliği mezunudur. 1995’de Hewlett Packard Türkiye’de Yazılım Destek Mühendisi olarak başladı. HP Hizmetler grubunda Müşteri Destek Mühendisi, Teknik Danışmanlık pozisyonlarında çalıştıktan sonra 2000 yılında Pazarlama bölümüne geçti.

2000-2005 yılları arasında HP Hizmetler Pazarlama Müdürü görevini yürüten Müge Taşer, 2005 yılında Hewlett Packard Orta ve Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinde Kurumsal Sunucu ve Veri Depolama sistemleri Pazarlama Müdürü olarak çalışmaya başladı.

2007’de Ortadoğu , Akdeniz ve Afrika bölgesi Kurumsal Pazarlama Direktörü görevine getirilen Müge Taşer, sonrasında yine aynı bölge için Kurumsal Strateji ve Planlama Direktörü olarak görev yaptı.

2015 Kasım’da Hewlett Packard Enterprise Teknoloji Hizmetleri Ülke Müdürü ve sonrasında EMEA Teknoloji Hizmetleri Strateji ve Planlama Direktörü olarak görev yapan Müge Taşer, Kasım 2017’den beri Global Satış Organizyonu Strategy ve Planlama Direktörü olarak görev yapıyor.