Skip to content Skip to footer

L’Oreal, Henkel, Danone gibi uluslararası hızlı tüketim firmalarının finans, satış ve pazarlama departmanlarında çalışmış ve projelerde görev almıştır. 2010 yılında Türkiye’nin En Aktif İş ve Kariyer Kulübü olan İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmüş, aktif öğrencilik hayatı üzerine 18 farklı üniversitede konuşmalar yapmıştır.

Mezun olduktan sonra Philip Morris International’da Sales and Marketing Trainee ve Business Analyst olarak çalışmıştır.

2016 yılında University of Massachusetts, Boston’da MBA programını tamamladıktan sonra kendi girişimlerine odaklanmıştır. PMI onaylı proje yöneticisi olmasının yanı sıra, Harvard Üniversitesi’nden sosyoloji alanında dersler almıştır. 6 yıl boyunca yaşadığı Boston’daki Türk topluluğu içerisinde aktif bir şekilde rol alan Nezih, eğitim, turizm, filo yönetimi, eğlence ve teknoloji gibi farklı alanlarda birçok girişimde kurucu, danışman, mentor ve yatırımcı olarak yer almıştır.

ABD ve Türkiye arasında iş ve pazar geliştirme, paylaşım ekonomisi üzerine kurulu iş modelleri ve sürdürülebilir sağlıklı yaşam odaklı girişimler ilgi alanındadır.

Fikrinize güveniyorsanız
biz de size güveniyoruz.

Fikrinizi geleceğe açın.

Adres

Reşitpaşa Mh.
Teknokent Arı 3 Sitesi
No:4/B204 Sarıyer
İstanbul

Bizi Takip Edin