Skip to content Skip to footer

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği mezunudur. Yüksek Lisansını da aynı bölümde yapmıştır.
23 yıllık profesyonel hayatında teknolojinin b2b, b2c ürün ve hizmete dönüştürülmesi ana çalışma alanı olmuştur. Microsoft yazılımlarının yerelleştirilmesi projelerinde Proje Yöneticisi olarak kariyerine başladı. Sonrasında Turkcell Pazarlama departmanında Ürün Yönetimi ve Ürün Geliştirme Yöneticisi olarak ürün ve servis portföyünün genişletilmesi ve gelirlerinin artırılmasından sorumlu olarak çalıştı. Bu dönemde telekom sektöründe ürün ve hizmet geliştiren startupların yer aldığı “Turkcell Partner Ekosistemi”nin oluşturulmasında, büyütülmesinde görev aldı. Turkcell Ürün ve Servis Gelirleri ile Partner gelir paylaşım modellerinden sorumlu yönetici olarak çalıştı.
Daha sonra Koç topluluğunun Pazarlama Teknolojileri girişimi olarak kurulan Tanı’da kariyerine devam etti. Burada 17 yıl boyunca Koç grubunda Veriye Dayalı Pazarlama teknolojilerinin geliştirilmesi, perakendeden akayakıta, otomotivden bankacılığa, turizmden dayanıklı tüketime pek çok farklı sektörde hizmet veren topluluk B2C şirketlerinin izinli veri tabanlarının oluşturulması ve müşteri deneyim projelerini yönetti. 10+ milyon müşterilik ortak izinli veritabanının kurulması, 6000+ satış ve servis noktası, web siteleri, mobil uygulamaları, çağrı merkezleri vb. Müşteri temas noktalarının entegre edilmesi, omnichannel müşteri deneyimi adına ortak ve şirket bazında pazarlama programlarının tasarlanması ve devreye alınması projelerini yönetti. B2C ve B2B Müşteri Yönetimi, Pazarlama Programları Tasarımı, Analitik Hizmetler, Inovasyon ve İş Geliştirme departmanlarından sorumlu Direktör olarak görev aldı. Üniversiteler ve teknoloji startupları ile işbirliğinden sorumlu olarak, teknolojinin ürün ve hizmete dönüştürülmesi ve iş modeli geliştirilmesi konularında çalıştı.
Son 10 yıldır profesyonel hayatının yanısıra gönüllü olarak üniversite öğrencilerine mentörlük yapmaktadır. Halen EMCC Practitioner ünvanlı profesyonel koç ve mentör olarak “Kurumsal Kariyer” ve “Girişimcilik” alanında çalışmaya devam etmektedir.

Fikrinize güveniyorsanız
biz de size güveniyoruz.

Fikrinizi geleceğe açın.

Adres

Reşitpaşa Mh.
Teknokent Arı 3 Sitesi
No:4/B204 Sarıyer
İstanbul

Bizi Takip Edin