Skip to content Skip to footer

Evrim Şen, üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünde tamamladıktan sonra Ashridge Business School’da Stratejik Pazarlama programını bitirmiştir.

Kariyerinin ilk yıllarında Dünyanın en büyük genç liderlik organizasyonu olan AIESEC bünyesinde profesyonel yöneticilik görevleri üstlenen Evrim Şen, organizasyonun Global Başkanı olarak Hollanda’da görev yapmıştır.
İngiltere’de Cadbury şirketinde Marka Müdürü, Grup Marka Müdürü ve daha sonra Johnson & Johnson’da Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Pazarlama Müdürü ve bunu takiben Gelişen Global Pazarlardan sorumlu Pazarlama Strateji Direktörlüğü görevlerinde bulunmuştur.

2012 yılında PepsiCo’ya katılan Evrim Şen, İngiltere’de yiyecek bölümünde Pazarlama Direktörlüğü görevini yürüttükten sonra 2014 yılında Türkiye’ye dönerek, Rusya, Türkiye, Polonya gibi önemli pazarları kapsayan Doğu Avrupa Bölgesi’nde Yiyecek Kategorisi Kıdemli Pazarlama Direktörlüğü görevini üstlenmiştir. 2016 Ekim ayı itibariyle PepsiCo Türkiye Yönetim Kurulu üyesi ve Kıdemli Pazarlama Direktörü olarak atanmıştır, bu görevinde şirketin bünyesindeki tüm yiyecek ve içecek markaları ile beraber ticari pazarlama faaliyetlerinden de sorumludur.

Evrim Şen evli ve iki çocuk sahibidir.