Skip to content Skip to footer

Sibel 2019 yılına kadar 21 yılı aşkın süre Deloitte’ta Yönetim Kurulu Başkanlığı ve İcra Kurulu üyeliği dahil çok sayıda üst düzey görev almış ve danışmanlık hizmetlerinin Türkiye’de karlı bir şekilde büyümesine katkı sağlamıştır.

Sibel’in başta enerji,  üretim ve kamu sektörü olmak üzere farklı sektörlerde büyük ölçekli strateji ve dijital dönüşüm, yeniden yapılandırma, birleşme ve özelleştirme sonrası yapılanma, strateji geliştirme, iş süreçleri mühendisliği,  BT uygulamaları geliştirme ve uygulama tecrübesi bulunmaktadır. Ayrıca birçok yatırımcının Türkiye’de yatırım kararı almasına yönelik çalışmaları da yönetmiştir. Türkiye’nin son 20 yılında gerçekleştirdiği sağlık, sosyal güvenlik ve enerji reformlarında devlet kuruluşlarının projelerinde yer almıştır.

Sibel Deloitte sonrası farklı şirketlerde bağımsız yönetim kurulu üyeliği görevini yürütmektedir ve teknoloji şirketlerine yatırımcı olarak destek vermektedir. Kendisi İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin 2020-2024 dönemi stratejik plan çalışmalarını da koordine etmiştir

ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) onaylı profesyonel Koçluk sertifikasına sahip olan Sibel çok sayıda yönetici ve gence aktif kariyer koçluğu yapmaktadır.

Sibel International Woman Forum (IWF) üyesidir.