Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Batron Enerji, Octo Network ve RePG, CES 2022’ye katılıyor

Girişimlerimizden Batron Enerji, Octo Networks ve RePG Enerji, İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) desteğiyle dünyanın en büyük teknoloji fuarı CES 2022’ye katılıyor.

ABD’nin Las Vegas şehrinde 5-8 Ocak’ta düzenlenecek olan dünyanın en büyük teknoloji fuarı CES 2022’ye her yıl ortalama 1000’in üzerinde firma katılıyor. İSTKA da, Türk teknoloji girişimcilerini desteklemek üzere CES 2022’de ilk kez bir pavilyon kuracak. Teknoloji girişimlerinin global olmaları ve teknoloji ihracatı yapmalarına katkı sağlamak için gerçekleşen bu etkinliğe Türkiye’den 30 girişim seçildi. Girişimlerimizden Batron Enerji, Octo Networks ve RePG Enerji de geliştirdikleri ürün ve hizmetlerle fuarda yer alacak.

Consumer Electronics Association tarafından her yılın ocak ayında Las Vegas’ta düzenlenen CES, dünyanın en büyük tüketici elektroniği etkinliği ve en önemli teknoloji fuarlarından biri. 1967 yılından beri gerçekleşen fuarda, her yıl teknoloji ürünlerinin en ileri yenilikleri sunuluyor. 2019 yılı etkinliği 4.400 stant ve 182.000 katılımcı ile gerçekleştirilmiştir.