Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

TRAngels, “Teknoloji ve Sanayinin Merkezi Kocaeli’ye Değer Katanlar” arasında

TRAngels olarak, “Teknoloji ve Sanayinin Merkezi Kocaeli’ye Değer Katanlar” töreninde Türkiye’nin en aktif melek yatırım fonu olarak ödüllendirildik.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın koordinasyonunda Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Sanayi Odası ve Bilişim Vadisi’nin katkılarıyla “Teknoloji ve Sanayinin Merkezi Kocaeli’ye Değer Katanlar” ödül töreni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katılımıyla 6 Ağustos’ta gerçekleştirildi.

650 bin çalışanı, 18 milyar dolarlık ihracatıyla Kocaeli’ye değer katanlar ödül töreninde Cumhurbaşkanı Erdoğan, istihdam, ihracat ve yatırım kategorilerinde başarılı olan teknoloji şirketleri, sanayi kuruluşları ve yatırım kuruluşlarına ödüllerini verdi.

Hüseyin Karayağız ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

Melek yatırım ağı olarak ortak hedefimiz, ülkemizden daha fazla başarı hikayesi çıkarmak.

TRAngels olarak böyle bir ödüle layık görülmek, ülkemizin teknoloji ve inovasyon konusunda yapmaya çalıştığı atılımın yatırım tarafındaki kıymetli bir yansıması. Bugünden geleceğe çözüm üreten start-up’lar, derin teknolojiyi işlerinin merkezine koyuyor. Melek yatırım ağı olarak ortak hedefimiz, ülkemizden daha fazla başarı hikayesi çıkarmak. Bu yüzden, ülkemizin sosyal ve ekonomik kalkınması için, teknoloji odaklı erken aşama start-up’lara yatırım yapmayı gururla sahipleniyoruz. Kocaeli’de ülkemizin kalkınmasına yönelik oluşturulan bu stratejik değerin büyümesi için de katkıda bulunmaktan dolayı heyecanlıyız.

Ülke kalkınması için derin teknolojinin gelişimini destekliyoruz

Yazılım, elektronik, enerji, tasarım ve oyun gibi alanlarda faaliyet gösteren Bilişim Vadisi, birçok girişime ev sahipliği yapıyor. Bu anlamda, derin teknolojinin, yeni nesil sanayi ürünleri olarak görülmesi çok kıymetli. İstanbul, Kocaeli, İzmir arasında oluşturulan bu teknoloji koridorunda, TÜBİTAK Marmara Teknokent (MARTEK), Gebze Organize Sanayi Bölgesi Teknopark, Kocaeli Üniversitesi Teknopark ve Gebze Teknik Üniversitesi Teknopark olmak üzere 5 Teknoloji Geliştirme Bölgesi bulunuyor. Kısacası, start-up’ların gelişimine katkı sağlayacak her türlü teknolojik alt yapı ve AR-GE, ÜR-GE ortamı mevcut. Ekosistemin bir parçası olarak bizler de fonun da ötesinde bilgi, birikim ve bağlantı ağlarımızın oluşturduğu nitelikli sermayemizi sunmaya devam edeceğiz.

Fikrinize güveniyorsanız
biz de size güveniyoruz.

Fikrinizi geleceğe açın.

Adres

Reşitpaşa Mh.
Teknokent Arı 3 Sitesi
No:4/B204 Sarıyer
İstanbul

Yatırımcı iletişimi için: info@trangels.com

Girişimlerle ilgili iletişim için: proje@trangels.com

Bizi Takip Edin